اشتراك و دنبالك

ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

9 دیدگاه

 1. سلام ،خازنی ک بتونه تمام فرکانسهای صوتیرو از خودش بصورت ،ایزوله و با کمترین ارتعاشات غیر صوتی رد کنه و در اختیار بلندگو بزاره کدوم نوع خازنه؟خواهشا،یک توضیح در رابطه با نحوه محاسبه خازنهای صوتی،ک چه میزان و مقاومت،برای فیلتر چ فرکانسی و عبور چ فرکانسی مناسب هست رو،به زبان خیلی ساده برای امثال بنده ک مبتدی،هستن درج بفرمایید.چون این فروشگاه کاملترین فروشگاه مجازی در این حیطه بنظر میادو،طبیعتا ،مخاطبین،فراوانی هم داره.پس درج یک توضیح ب زبان ساده،و همه فهم،موجب رضایت اشخاص ،و ب مراتب فروش و خدمت رسانی بیشتری نیز خواهد بود.یا حق
  پاسخ
  1. نویسنده
   سلام . ممنون از لطف شما ، بله حتما
   پاسخ
 2. سلام سیمیلک هر گز قیمت نجومی ندارد .
  پاسخ
  1. نویسنده
   سلام . بله در حال حاضر . علت این امر این است که خوشبختانه خازنهای سیلمیک هنوز تولید می شوند . در صورت عدم تولید این خازن ، قیمت احتمالا تا حد بسیار بالایی افزایش خواهد داشت .
   پاسخ
 3. سلام من یه امپ کلاس A میخوام . ایا تو سایت موجود دارین؟
  پاسخ
  1. نویسنده
   سلام . بزودی ان شاءالله به همراه کیت عرضه میشه
   پاسخ
 4. سلام لطفا امپ کلاس D با ترانزیستور های تعداد بالا و قوی با اندازه TO_220به طرح های آماده اضافه کنید ممنون مثلا با irfp31n20
  پاسخ
 5. سلام بنده یک اسپیکر 6 کانال logitech x530 دارم . با توجه به مقاله شما می خواهم خازنهایش را با خازن silmic elna تعویض کنم تا به حداکثر کیفیت برسم . فقط می خواهم بدانم که این خازنها را می توانم جایگزین خازنهای اسپیکر کنم ؟ و از نظر کیفیت مشکلی که پیش نخواهد آمد ؟؟
  پاسخ
  1. نویسنده
   سلام . خازنهارو میتونید جایگزین کنید و کیفیت رو قطعا بالاتر ببرید . اما برای حداکثر کارایی و نحوه صحیح انتخاب خازن علاوه بر سایت ما به منابع ایرانی و خارجی هم رجوع کنید تا اطلاعاتتون تکمیل تر شه .
   پاسخ

ارسال یک نظر